Sesja zdjęciowa na dzikiej plaży w Łukęcinie

Bezludna wyspa, a na niej dzika plaża w Pobierowie? To się nie mogło udać, stąd szybka zmiana lokalizacji i rezultaty wyszły świetnie.

Zaplanowana sesja zdjęciowa w Pobierowie przeniosła się na mniej zatłoczoną plażę w Dziwnówku. Dodatkowo dość mocno wiało, więc warto było to wykorzystać w trakcie sesji na plaży. Daria to artystyczna dusza, więc nie było większego problemu z zaplanowaniem zdjęć i ustaleniem szczegółów. Była to pierwsza jej sesja zdjęciowa na plaży, ale mimo silnego wiatru, nasza modelka spisała się na medal. Chcieliśmy, by zdjęcia luźno nawiązywały do bezludnej wyspy, dzikiej plaży i bujnej przyrody. Co prawda nie było palm, ale nasze malownicze klify również porasta bujna roślinność.

Sesja zdjęciowa w Łukęcinie.

Sesja zdjęciowa na plaży zajęła nam około dwóch godzin, czego efektem było około 200 ujęć. Później ciężko było wybrać najlepsze zdjęcia z sesji zdjęciowej na plaży w Łukecinie, ale ostatecznie wybraliśmy 15 zdjęć, które najbardziej podobały się Darii.

Sesja zdjęciowa na plaży w Łukęcinie

Jeśli wybieracie się nad morze to zachęcamy do zamówienia takiej oryginalnej pamiątki w postaci sesji zdjęciowej na plaży. Fotografie poddane profesjonalnej obróbce będą budzić zazdrość wszystkich Waszych koleżanek. Za kilka lat, gdy traficie na nie przypadkiem, z pewnością będą okazją do powrotu do miłych wspomnień znad morza. Taka sesja zdjęciowa nad morzem jest również świetnym prezentem dla bliskiej osoby. Rodzinna sesja zdjęciowa na plaży to hit wakacji, od kilku już lat.

Scroll to Top