Oklejanie okien w Świnoujściu dla Budimex S.A.

Oklejanie witryn w Świnoujściu biura budowy terminala promowego dla firmy Budimex.

Z jednej strony chodziło o ograniczenie temperatury w oszklonych pomieszczeniach, a z drugiej o zapewnienie prywatności. Dlatego zamawiający wybrał pas z foli imitującej piaskowanie na wszystkich oknach biura. Dzięki temu nie było widać co dzieje się wewnątrz, również po zmroku, jednak osoby przebywające wewnątrz nie czuły się jak w zamkniętych pomieszczeniach. Dodatkowo udało się obniżyć w ten sposób temperaturę w pomieszczeniach od południowej strony budynku poprzez ograniczenie ilości światła słonecznego wpadającego przez okna.

Dodatkowo nad wejściami umieściliśmy logo zamawiającego oraz godziny otwarcia na drzwiach wejściowych.

Oklejanie okien Świnoujście

Mamy duże doświadczenie w aplikacji różnych foli na okna. Najczęściej oklejamy okna i witryny w Świnoujściu folią mrożoną, lustrzaną i antywłamaniową. Wiele realizacji polega na oklejaniu witryn zadrukowaną folią. Reklama na oknach to jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów umieszczenia reklamy na budynku. Najczęściej oklejanie szyb w Świnoujściu ma na celu zasłonięcie okien i widoku pomieszczeń z zewnątrz.

Rolety antywłamaniowe Świnoujście

Folie doskonale zastępują rolety. Jest to dużo tańsze rozwiązanie oraz bardziej praktyczne. Rolety antywłamaniowe w Świnoujściu doskonale zastępują folie antywłamaniowe, a rolety okienne możemy zastąpić foliami okiennymi różnego przeznaczenia m.in. lustrzane, folie reklamowe, lustro weneckie, piaskowane, samochodowe, metaliczne i oczywiście folie OWV.

Scroll to Top