Nadmorska sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa nad morzem nie musi ograniczać się do plaży. To właśnie przyświecało nam jako główne założenie sesji zdjęciowej z Justyną.

Dzisiaj coś z naszego archiwum. Morska sesja zdjęciowa, bez plaży i strojów kąpielowych, ale z zachowaniem nadmorskiej stylistyki i tej wakacyjnej atmosfery. Letnia sesja fotograficzna w lipcu odbywała się w pełnym słońcu, ale z ciepłym wiatrem, który pozwalał przebywać na rozgrzanych głazach. Trzeba przyznać, że to właśnie nadmorska bryza uchroniła nas przed usmażeniem się na tych kamieniach. Justyna, jak zwykle, pozowała z pełnym zaangażowaniem i sprawnie poruszała się bo ogromnych głazach, co wymagało sporo odwagi.

Nadmorska sesja zdjęciowa.

Zdjęcia z pewnością będą fajną pamiątką znad morza. Pomysł sesji okazał się również oryginalny, więc same pozytywy. Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie. Jeżeli myślałaś o sesji zdjęciowej nad morzem to zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą. Zaproponujemy pomysł na sesję nad morzem, wybierzemy ciekawą lokalizację, podpowiemy stylizację i oczywiście nauczymy pozować w taki sposób, byś na każdym zdjęciu wyglądała olśniewająco.

Scroll to Top