Fotograf nieruchomości, wnętrz i apartamentów

Fotografia wnętrz nie ma przed nami tajemnic. Niezależnie czy potrzebujesz zdjęcia nieruchomości na sprzedaż, czy wynajem wykonamy świetne zdjęcia.

Fotografią nieruchomości zajmujemy się od 2010 roku. Przez ten czas fotografia nieruchomości stała się naszą pasją. Zdjęcia nieruchomości są kluczowe przy sprzedaży, co odbija się na Waszych zarobkach, dlatego warto zadbać o profesjonalne zdjęcia apartamentów i pokoi. Już teraz możesz się z nami skontaktować.

Fotograf nieruchomości w Pobierowie
Fotograf apartamentów nad morzem najczęściej wykonuje zdjęcia na booking.

Naszych Klientów można podzielić na dwie główne grupy: osoby przygotowujące nieruchomość na sprzedaż lub pod wynajem. Z drugiej strony, często wykonujemy zdjęcia dla firm zajmujących się wykończeniem wnętrz lub projektowanie, ale skupmy się na powyższych grupach. Te dwa rodzaje zdjęć się różnią.

Zdjęcia apartamentu na sprzedaż

Zdjęcia apartamentu w Międzywodziu pod wynajem.
Fotograf wnętrz i apartamentów w Dziwnówku.
Sesja zdjęciowa apartamentu w Dziwnówku
Zdjęcia pokoi, mieszkań, nieruchomości, pensjonatów i hoteli.
Zdjęcia mieszkań i apartamentów w Dziwnowie.

Zdjęcia nieruchomości na sprzedaż powinny skupiać się na głównych jej atutach, ale nie tylko. Warto pokazać kwestie techniczne oraz rozwiązania konstrukcyjne. Kupującego interesują zupełnie inne kwestie niż osobę która jest zainteresowana wynajmem krótkoterminowym.

Fotografia apartamentów i pokoi pod wynajem

Fotografia hotelowa i apartamentów.
Zdjęcia pensjonatu w Dziwnowie. Fotograf nieruchomości Dziwnów i okolica.

Fotografia wnętrz jest bardzo wymagająca, a dobre zdjęcia to połączenie: umiejętności fotografa, możliwości optycznych profesjonalnego sprzętu oraz obróbki graficznej z dbałością o szczegóły. Duże znaczenie ma również odpowiednie przygotowanie pomieszczeń przez właściciela. To wszystko w połączeniu daje efekt końcowy w postaci dobry zdjęć, które przyciągają wzrok klientów i zwyczajnie sprzedają.

Fotograf apartamentów i hoteli

Fotografia hotelowa nie powinna się skupiać na zdjęciach wyłącznie pokoi. Dobrze jest pokazać pomieszczenia wspólne i otoczenie obiektu. Dodatkowo trzeba zwrócić uwagę na porę dnia i pogodę. Wtedy zdjęcia będą zachęcały do Waszego obiektu. Niemniej w naszej pracy musimy być przygotowani na różne sytuacje, dlatego na sesję wnętrz zabieramy całą masę sprzętu, który może się przydać, np. by doświetlić pomieszczenie.

Dobre zdjęcia pokoi – czego unikać

Często spotykamy się z sytuacją, że pokoje są nieprzygotowane do zdjęć. Poprzepalane żarówki, wystające kable i pozostawione szczotki to najczęściej spotykane sytuacje. Dodatkowo masa zbędnego sprzętu, w postaci mopów, ścierek, regulaminów itd. Na zdjęciach pokażmy pokoje bez tzw. rozpraszaczy. Dobre przygotowanie pomieszczeń znacznie skraca czas pracy fotografa i sprawia, że sama sesja idzie sprawniej.

Fotograf wnętrz Pobierowo, Rewal
Zdjęcia apartamentów pod wynajem – fotograf nieruchomości Międzyzdroje.

Fotograf apartamentów Międzyzdroje

Często wykonujemy zdjęcia apartamentów w Międzyzdrojach i najczęściej są to apartamenty pod wynajem w dużych kompleksach. W ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych apartamentowców w których większość lokali jest przeznaczona pod wynajem. Konkurencja jest bardzo duża, więc profesjonalne zdjęcia są podstawą udanego wynajmu. Zdjęcia pokoi najczęściej pojawiają się w serwisach rezerwacyjnych, dlatego warto szczegółowo fotografować każde z pomieszczeń. Profesjonalny fotograf wnętrz zwraca również uwagę na detale i uwypukli atuty obiektu.

Fotograf nieruchomości Pobierowo.
Sesja zdjęciowa domki w Pobierowie – fotograf wnętrz Rewal
Fotograf wnętrz Dziwnów
Zdjęcia na booking apartamentu w Dziwnowie

Fotograf wnętrz Pobierowo

Zdjęcia apartamentów wykonywaliśmy już w wielu nadmorskich obiektach m.in.: AQUAMARINA Międzyzdroje
Bel Mare Międzyzdroje, Gardenia Dziwnów, Porta Mare Dziwnówek oraz wielu pensjonatach, ośrodkach wczasowych oraz hotelach.

Sprawdzony fotograf na zdjęcia apartamentu

Jeżeli szukasz profesjonalnych zdjęć apartamentu, to skontaktuj się z nami. Jesteśmy na miejscu i mamy duże doświadczenie w fotografowaniu nieruchomości nad morzem.

Fotografia nieruchomości Q&A

Ile kosztuje sesja zdjęciowa apartamentu?
Cena jest uzależniona od kilku czynników: ilości pomieszczeń, lokalizacji, przygotowania nieruchomości do sesji, terminu realizacji sesji. Zwykle oprócz zdjęć wnętrz wykonujemy również zdjęcia okolicy, oraz okolicznych atrakcji turystycznych, by turysta miał lepszy obraz Wasze oferty. W celu ustalenia ceny sesji zdjęciowej nieruchomości prosimy o kontakt telefoniczny.

W jakich miejscowościach świadczycie usługi?
Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, w strefie nadmorskiej, czyli Świnoujście, Międzyzdroje, Wisełka, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Rewal, Niechorze, Pogorzelica, Mrzeżyno, Kołobrzeg. Szczególnie często wykonujemy zdjęcia nieruchomości na terenie powiatu kamieńskiego i gryfickiego.

Jak przygotować apartament do sesji zdjęciowej?
Każdą nieruchomość warto wcześniej odpowiednio przygotować do zdjęć. Czas poświęcony na przygotowania zaprocentuje w jakości zdjęć oraz przyspieszy ich realizację. Jak przygotować nieruchomość do zdjęć informujemy w specjalnie przygotowanym poradniku dla naszych klientów. Zwykle wystarczy dopilnować kilku drobiazgów, by zdjęcia przedstawiały miłe dla oka i przytulne wnętrza. Ważna jest również pogoda.

Kiedy robić zdjęcia apartamentów?
Zdjęcia nieruchomości wykonujemy przez cały rok, jednak najlepszy okres na sesję zdjęciową to maj i czerwiec. Nie należy robić zdjęć w pełnym słońcu, dlatego raczej unikamy sesji w godzinach 11-14, ale wszystko zależy od lokalizacji nieruchomości.

Jak zrobić zdjęcia do bookingu?
Najważniejsze to ująć wszystkie atuty lokalu oraz dostępne udogodnienia. Zrobiliśmy już setki zdjęć do serwisu booking.com Wiemy na co zwrócić uwagę oraz jak sprawić by zdjęcia przyciągały turystów do Waszej oferty obiektu. Pomagamy również przy konfiguracji ofert w serwisach rezerwacyjnych.

Scroll to Top