Egzotyczna sesja plażowa w Pobierowie

Sesja zdjęciowa w Pobierowie odbyła się w maju, ale chcieliśmy uzyskać fotografie o bardziej egzotycznym charakterze, niż polskie morze.

Sesje zdjęciowe w Pobierowie są bardzo popularne, ze względu na piękną plażę. Jednak w szczycie sezonu lepiej wybrać mniej uczęszczany odcinek plaży. Już na etapie planowania zakładaliśmy dwie rzeczy. Po pierwsze pogoda nad Bałtykiem bywa kapryśna, więc należało przygotować plan “B”. Drugim utrudnieniem była niska temperatura wody w Bałtyku. Dlatego zrezygnowaliśmy ze zdjęć w wodzie. Fotografowaliśmy w pełnym słońcu, które na szczęście dopisało. To niesie za sobą trochę utrudnień ze światłem, ale byliśmy na to przygotowani.

Sesja fotograficzna na plaży w Pobierowie.

Nie możemy nie wspomnieć w tym miejscu o Alicji, która przygotowała świetną stylizację, idealnie wpasowującą się w temat sesji. Przed obiektywem była w swoim żywiole, a nam pozostało wykonać fotografie, które oddadzą atmosferę sesji. Zdjęcia na plaży w Pobierowie wykonujemy bardzo często, dlatego doskonale znamy tutejszą plażę. Wszystko poszło sprawnie i szybko, więc sesja zdjęciowa w Pobierowie trwała zaledwie godzinę.

Sesja zdjęciowa na plaży w Pobierowie

Wybierasz się nad morze? Sesja zdjęciowa na plaży w Pobierowie będzie doskonałym prezentem dla Ciebie samej lub dla Twoich bliskich. Nasz fotograf w Pobierowie, zaplanuje wszystko wraz z najdrobniejszymi szczegółami. Zdjęcia będą wspaniałą pamiątką na długie lata, a sama sesja jest zawsze fajną przygodą.

Scroll to Top