Cięcie i grawerowanie laserem

Wycinanie laserem, a może grawer laserowy? Świetnie! Świadczymy usługi wycinania i grawerowania różnych materiałów. W pracy wykorzystujemy precyzyjny laser o wysokiej mocy, który doskonale sobie radzi z najpopularniejszymi materiałami.

Medale pamiątkowe i trofea sportowe

Tworzymy medale na zamówienie, zarówno w formie tradycyjnej, jak też bardziej nowoczesnej. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wasz wyjątkowy wzór stworzymy według Waszych sugestii, ale jeżeli nie macie pomysłu to coś ciekawego zaproponujemy. Medale i trofea sportowe wykonujemy z drewna, szkła, metalu i tworzyw sztucznych. Ilość też nie jest problemem, ponieważ realizujemy zlecenia od jednej sztuki.

Tabliczki informacyjne i oznakowanie budynków

Wykonujemy tabliczki adresowe, informacyjne i kierunkowe pod zamówienie. W pracy ogranicza nas tylko wyobraźnia. Tabliczki mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów m.in. drewna bambusowego, laminatów i tworzyw sztucznych, metali oraz innych twardych materiałów. Techniki druku to druk bezpośredni, folia polimeryczna lub grawer. Wykonujemy również tabliczki pamiątkowe na puchary, prezenty i upominki.

Gadżety reklamowe i upominki na zamówienie

Oryginalne gadżety reklamowe dla Twojej firmy? Jesteśmy gotowi by stworzyć coś wyjątkowego dla Ciebie. Breloki i zawieszki oraz różnego rodzaju upominki, smycze reklamowe i przypinki, to tylko część z naszego asortymentu.

Podziękowania i statuetki

Każdy z nas ma osoby, którym jest wdzięczny. Nie jest ważne czy to urodziny, rocznica, wydarzenie w karierze. Ważny jest gest. Podaruj coś wyjątkowego, pokaż jak doceniasz drugą osobę. Wykonujemy grawertony, statuetki, podziękowania i dyplomy. Grawerujemy również szkło i inne materiały. Z nami masz gwarancję, że Twoje podziękowanie będzie niepowtarzalne.

Scroll to Top