Wieczór panieński na plaży – sesja zdjęciowa

To był wyjątkowy wieczór panieński na plaży, o którym mogłaby pomarzyć niejedna przyszła panna młoda.

“Kwiaty we włosach potargał wiatr …” chciałoby się zanucić, gdyby nie to, że na szczęście nie było wiatru. Wyjątkowy wieczór panieński na plaży w Pobierowie został przygotowany w najdrobniejszych szczegółach. Przy usypanym z piasku stole uczestniczki, przygotowywały wymyślne kompozycje kwiatowe. Kolejnym punktem programu była profesjonalna sesja zdjęciowa na wieczorze panieńskim, która sama w sobie była atrakcją, przy której uczestniczki świetnie się bawiły.

Wieczór panieński na plaży sesja zdjeciowa.

Zdjęcia miały się odbywać o zachodzie słońca, ale rozpoczęliśmy wcześniej, by wykorzystać tzw. złotą godzinę. Plan sesji zdjęciowej zakładał, że połowa zdjęć będzie grupowa, a reszta to ujęcia indywidualne dla chętnych. Gdy słońce zaszło, okazało się, że to nie koniec, a dziewczyny zasiadły przy ognisku, na które zdobyliśmy stosowne zezwolenie. Dlatego dodatkowo powstała sesja na plaży przy ognisku. Tego typu zdjęcia są bardziej wymagające, ale lubimy wyzwania.

Sesja zdjęciowa na wieczór panieński plaży w Pobierowie jest bardzo popularna, jednak do wykonania takiej sesji potrzebne są spore umiejętności i odpowiedni sprzęt. Jeżeli chcecie zorganizować podobny wieczór panieński na plaży to możecie liczyć na nasze doświadczenie i pomoc.

Scroll to Top